Clasa a VIII-a A - Dirigintă Mare Angela
Clasele gimnaziale- secția romînă și maghiară
Clasa a VIII-a A- Dirigintă Mare Angela
Nr. crt | Numele și prenumele |
1 | Besenyei Emanuela-Maria |
2 | Bogdan Radu-Ciprian |
3 | Bolat Tudor |
4 | Bucur Ionuț-Dumitru |
5 | Cătană Teodor-Ionuț |
6 | David Oliviu-Cornel |
7 | Dogar Vlad-Ovidiu |
8 | Edves Anda-Luisa |
9 | Farkas Astrid-Ramona |
10 | Florea Cătălin |
11 | Hăbălău Eduard-Emanuel |
12 | Hădărău Alexandra |
13 | Hornet Ioana-Alexandra |
14 | Ilaș Anca-Maria |
15 | Mănăilă Alexandra-Beatrice |
16 | Nut Szilárd-Marius |
17 | Ognean Mihai |
18 | Pantea Carmen-Maria |
19 | Pelger Andrei |
20 | Pop Ioana |
21 | Roman Raluca-Maria |
22 | Rusu Octavian-Axente |
23 | Soporan Andrei-Horea |
24 | Stoica Ramona-Teodora |
25 | Sut Vasilică-Roxana |
26 | Sztan Ramona-Minodora |
Clasa a VIII-a B Dirigintă Stoica Ana
Clasa a VIII-a B-Dirigintă Stoica Ana
Nr. crt | Numele și prenumele |
1 | Bernad Simina-Mihaela |
2 | Birtalan Alina-Maria |
3 | Cenan Robert |
4 | Chiorean Diana-Alexandra |
5 | Codău Cristian |
6 | Codău Iulia-Andrea |
7 | Cordoș Darius-Avram |
8 | Demény Loredana-Monica |
9 | Dodosi Andreea-Daniela |
10 | Făgăraș Serban-Bogdan |
11 | Făgăraș Sergiu |
12 | Lechințan Andrada-Ioana |
13 | Lumperdean Andreea-Liza |
14 | Matis Damaris |
15 | Oroian Sergiu-Claudiu |
16 | Pojoga Mădălina |
17 | Pop Teodora-Ioana |
18 | Rădulescu Gabriel-Vasile |
19 | Rusu Cristina |
20 | Sălăgean Adrian |
21 | Seceleanu Bianca |
22 | Simion Bogdan-Raul |
23 | Ștefan Ștefan |
24 | Szekeres Robert-Gero |
Clasa a VIII-a -D. Diriginte Pop Emil
Nr. crt | Numele și prenumele |
1 | András Alpár-íron |
2 | Bertalan Timea-Tünde |
3 | Bondor Dávid-Norbert |
4 | Horváth Hunor |
5 | Kabai Emese |
6 | Kántor Mihály |
7 | Kántor Tamás |
8 | Kiss Enikő |
9 | Kovács írpád-Tihamér |
10 | Magyari Tamás-íron |
11 | Mihály ílmos-György |
12 | Miklos Beáta-Noémi |
13 | Molnár Csaba |
14 | Nagy Panna |
15 | Pap Andrea |
16 | Sicra Dávid-Cristian |
17 | Szabadi Tamás |
Clasa a VIII-a E - Dirigintă Boczog Enikő
Nr. crt | Numele și prenumele |
1 | Berei Helén |
2 | Burján Timea |
3 | Demény Attila |
4 | Imreh Albert-Zoltán |
5 | Imre Tibor-Zoltán |
6 | Kacsó Kálmán-László |
7 | Koncz Szidónia |
8 | László Gréta-Tünde |
9 | László Tamás-Levente |
10 | Matei Bettina |
11 | Matei Tibor |
12 | Nagy Kamilla-Gyöngyver |
13 | Simon Lehel |
14 | Somodi Sándor |
15 | Szabó Hilda-Bernadett |
16 | Szabó Timea- Erzsébet |
17 | Ungureanu Arnold |
Clasa a VII-a A- Dirigintă Natea Carmen
Nr. crt | Numele și prenumele |
1 | Bonța Aleeana-Alexandra |
2 | Boros Liviu-Cătălin |
3 | Bucin Dana-Iulia |
4 | Cîndea Cosmin |
5 | Cîndea Florea |
6 | Cozma Cătălin |
7 | Gherendi Andreea-Cristina |
8 | Gliga Raluca-Ioana |
9 | Györfi Emanuela-Daniela |
10 | Moldovan Renata |
11 | Olărescu Maria-Gabriela |
12 | Pirlea Alexandru |
13 | Pop Ioana-Alexandra |
14 | Precup Teodora-Stefana |
15 | Rus Paul-Adrian |
16 | Sita Rareș-Horațiu |
17 | Stan Alexandru-Antoniu |
18 | Suciu Victor-Sebastian |
19 | Tătar Bianca |
20 | Tătar Radu |
21 | Todoran Maria-Alexandra |
Clasa a VII-a B- Dirigintă Însurățelu Mihaela
Nr. crt | Numele și prenumele |
1 | Anton Bogdan Claudiu |
2 | Birtalan Sorina-Adriana |
3 | Ceușan Margareta-Mădălina |
4 | Codarcea Andrei |
5 | Dascălu Paul |
6 | Ferenczi Emil |
7 | Florea Alina-Hermina |
8 | Kiss Iris |
9 | Lăpuște Denisa |
10 | Lukács Sebastian |
11 | Marcoci Claudia-Elena |
12 | Moldovan Razvan |
13 | Murărescu Alex |
14 | Nașca Oana |
15 | Parasca David |
16 | Pataki-Mărginean Carmen |
17 | Radu Sebastian-Adrian |
18 | Rădutiu Alexandru-Bogdan |
19 | Strete Valentin-Cristian |
20 | Szekeres Antonio |
Clasa a VII-a D-Dirigintă Adorjáni Andrea
Nr. crt | Numele și prenumele |
1 | Ardelean Leonard |
2 | Bakó Helga |
3 | Bálint Lehel |
4 | Bordás Noémi |
5 | Buksa írpád-Iulian |
6 | Erdős Katalin |
7 | Fülöp Beatrix-Noémi |
8 | Fülöp Szilárd |
9 | Gábosi Csongor |
10 | Hajdu Zoltán |
11 | Kuti Andrea |
12 | László Balázs |
13 | Mátyás Norbert |
14 | Mezei Borbála |
15 | Molnár Márta-Noémi |
16 | Ruja Helga-Laura |
17 | Soós Rudolf |
Clasa a VII-a E- Diriginte Bustya Petru
Nr. crt | Numele și prenumele |
1 | Balizs Beatrix-Noémi |
2 | Boer Barna |
3 | Debreceni István |
4 | Felei Enikő-Andrea |
5 | Fodor Előd |
6 | Kántor András |
7 | Kiss Brigitta-Ildikó |
8 | Lukács Dalma |
9 | Marc Eugen |
10 | Molnár Lehel |
11 | Nagy Margit |
12 | Oltean Timea-Helga |
13 | Somodi István-Gyöngyi |
14 | Toth Tamás |
15 | Varga Zoltán |
16 | Végh Norbert-Csongor |
Clasa a VI-a A- Dirigintă Curta Doina
Nr. crt | Numele și prenumele |
1 | Banu Horea-Dragoș |
2 | Bunea Miruna-Maria |
3 | Chebutiu Andrei |
4 | Coldea Iris-Andreea |
5 | Cordoș David-Ioan |
6 | Costea Ramona |
7 | Deteșan Claudiu |
8 | Drăgan Andreea |
9 | Drăgan Bianca |
10 | Dumitru Alexandra-Cristina |
11 | Ene Ileana |
12 | Flayfer Jeannete |
13 | Florea-Fotachi Diana-Roxana |
14 | Haj-Osman Isam |
15 | Hancu Anda |
16 | Moldovan Alexandru-Horațiu |
17 | Moldovan Camelia-Ioana |
18 | Parasca Dominic-Ioan |
19 | Rahău Oana |
20 | Strejac Anastasia |
21 | Turcu Mihai-Andrei |
22 | Văidean Tudor-Ieronim |
Clasa a VI-a B- Dirigintă Crahmaliuc Anișoara
Nr. crt | Numele și prenumele |
1 | Albert Vivien-Alexandra |
2 | Bălăceanu Alexandru-George |
3 | Cordoș-Béres Anamaria-Violeta |
4 | Crahmaliuc Remus-Delian |
5 | Gruianu Adrian-Nicolae |
6 | Ilovan Andrei |
7 | László Mădălina-Alexandra |
8 | Micheu Cristian |
9 | Munteanu Bianca-Mădălina |
10 | Nisca Adrian |
11 | Orosfaian Cătălin-Alexandru |
12 | Pascu Flavius-Teodor |
13 | Popovici Sergiu-Octavian |
14 | Ranca Horațiu-Lucian |
15 | Rus Rareș-Florin |
16 | Sabau Carina |
17 | Stoica Daniel |
18 | Suciachi Ilona-Izabella |
19 | Surlariu Cristian-Florin |
20 | Teianu Sonia |
21 | Tocaciu Mihai |
22 | Ujica Diana |
Clasa a VI-a D- Dirigintă Szentgyörgyi Andrei
Nr. crt | Numele și prenumele |
1 | Barabási Afrodite-Andrea |
2 | Baricz Beáta-Katalin |
3 | Bartha Dalma |
4 | Benedek Liselotte |
5 | Bondor Tamás |
6 | Borsos Erzsébet |
7 | Heidel Zsuzsa-Evelin |
8 | Kucsván Attila |
9 | Malinás Nimród-Csaba |
10 | Manya Petra-Bíborka |
11 | Márton Csaba |
12 | Molnár Sándor |
13 | Nagy Dániel |
14 | Nagy Réka |
15 | Nardi Berio |
16 | Pal Erzsébet-Gizella |
17 | Pál Tamás |
18 | Simon András |
19 | Simon Andrea-Beáta |
20 | Székely-Schnedarek Tamás |
21 | Szekrényi Kriszta |
22 | Tarcza-Zarug Norbert |
Clasa a VI-a E- Dirigintă Molnár Gizella
Nr. crt | Numeleși prenumele |
1 | Bende Tibor-Hunor |
2 | Borbély Henrietta-Enikő |
3 | Dalyay Szabólcs-Arnold |
4 | Domahidi Bernatett-Franciska |
5 | Dumitru Klaudia |
6 | Engi-Rosenfeld Dávid |
7 | Fodor Izabella-Mónika |
8 | Gligor András-Szilárd |
9 | Gritto Alexandra-Katalin |
10 | Kelemen Edina-Szabina |
11 | Kiss Norbert |
12 | Kozak Erzsébet |
13 | Lutsch Brigitta-Orsolya |
14 | Mosoni Andrea |
15 | Nagy Antonia |
16 | Nagy Renáta-Szente |
17 | Németh Szilárd |
18 | Orban Sándor-Szilárd |
19 | Simon Marco |
20 | Simon Otto-Márk |
21 | SzakácsSabolcs-Lehel |
22 | Szász Barna |
23 | Szász Gyopár |
24 | Szócs Brigitta |
Clasa a V-a A- Dirigintă Seceleanu Daniela
Nr. crt | Numele și prenumele |
1 | Bátori Andreea-Corina |
2 | Beldean Bianca-Mădălina |
3 | Biscos Ciprian |
4 | Bota Alexandru-Andrei |
5 | Chetan Lucian-Williams |
6 | Chebutiu Ioan |
7 | Chiriloiu Mara |
8 | Coman Teodra |
9 | Cotruș Maria-Teodora |
10 | Cridon Mara-Delia |
11 | Gergely Károly-Béla |
12 | Gorea Andrei-Flavius |
13 | Ianoși Alexandra-Maria |
14 | Ignaț Emil-Alexandru |
15 | Micheu Mara |
16 | Moldovan Sergiu-Ioan |
17 | Olăreanu Vlad-Ioan |
18 | Olaru Dragoș-Daniel |
19 | Rațiu Alexandra-Vivien |
20 | Sălcudean Nicoleta-Diana |
21 | Sfâriac David-Cristian |
22 | Stoica Bianca-Maria |
23 | Verdeș Adrienn-Diana |
Clasa a V-a B- Dirigintă Negrea Maria-Mihaela
Nr. crt | Numele și prenumele |
1 | Berindean Ioana |
2 | Bucur Flavia-Nadia |
3 | Coldea Alex-Ioan |
4 | Corau Dragoș-Mihai |
5 | Drăgan Elena-Alina |
6 | Egri Alexandra |
7 | Harpa Dorin-Andrei |
8 | Maier Viorica-Maria |
9 | Nemes Alexandru-Claudiu |
10 | Oltean Razvan-Daniel |
11 | Pol Cătălin |
12 | Pucaevici Denisa-Iuliana |
13 | Raduțiu Roxana-Bianca |
14 | Todoran Petra |
15 | Tolan Cristian |
Clasa a V - a D -Dirigintă Szia ígnes
Nr. crt | Numele și prenumele |
1 | Aszalos Botond-Dániel |
2 | Birtalan Villo |
3 | Bondor Rhode-Orsolya |
4 | Borenstein Thomas |
5 | Csepán Zsolt |
6 | Fülőp Szabina |
7 | Iklandi Boglárka |
8 | Kinda Attila |
9 | Kun Emőke-Kinga |
10 | László Antonia-Renáta |
11 | Majai Csongor |
12 | Makkai Raimond |
13 | Mátyás Henrietta |
14 | Mezei Dávid-László |
15 | Nagy Lecente-Nimród |
16 | Nagy Szilárd |
17 | Szabó Andor-Gellert |
18 | Szabó Szente-Borbála |
19 | Szakács Enikő |
20 | Székely Szidónia |
21 | Ungvári Zsuzsa-Adrienne |
Clasa a V-a E- Dirigintă Barabás Ildikó
Nr. crt | Numele și prenumele |
1 | Benkő Roland-Mihály |
2 | Engi Nimród |
3 | Gergely Hunor-István |
4 | György-Fazakas Noémi |
5 | Kardos Blanka-Helén |
6 | Kovács Orsolya |
7 | Molnár Gyöngyi |
8 | Olasz Brigitta |
9 | Pap Szabolcs-Péter |
10 | Szombat Miklós |
11 | Szombati Csaba-Norbert |
12 | Varga Tamás |
Clasa a IV-a A- Învățătoare Nemes Daciana
Clasele primare- secția română și maghiară
Nr. crt | Numele și prenumele |
1 | Bâlțagă Andreea-Rodica |
2 | Borz Dragoș-Bogdan |
3 | Covaciu Diana-Cristina |
4 | Curticăpean Alina-Cezara |
5 | Dumitru Florentina-Livia |
6 | Ene Stanca |
7 | Fărcășanu Darius-Emil |
8 | Gorea David-Gabriel |
9 | Hanzi Andreea-Alexandra |
10 | Hosu Anca-Ioana |
11 | Misăraș Ilinca-Octavia |
12 | Moldovan Elena-Alina |
13 | Nistor Andreea |
14 | Obreja Larisa-Mihaela |
15 | Puiu Ana-Maria |
16 | Rusu Oana |
17 | Sălăgean Rareș-Alexandru |
18 | Seceleanu Mădălina |
19 | Sita Ilinca-Maria |
20 | Ștefan Andrei |
21 | Tilea Ioan-Andrei |
22 | Tolan Adrian |
23 | Udrea Bianca |
Clasa a IV-a B- Învățătoare Pop Rodica
Nr. crt | Numele și prenumele |
1 | Bălan Andreea |
2 | Bogățan Andrea-Krisztina |
3 | Bucur Mihai-Valentin-Sebastian |
4 | Burian Victor-Ioan |
5 | Ciolpona Ruxandra-Maria |
6 | Danciu Ștefana-Maria |
7 | Forgaci Cristina-Malina |
8 | Frățilă Denisa-Gergiana |
9 | Gorea Maria-Alexandra |
10 | Gurz Sorin-Alexandru |
11 | Hîrșan-Magdun Ioana-Cristina |
12 | Kacsó Robert |
13 | Lechințan Ruxandra-Maria |
14 | Miheț Darius-Cristian |
15 | Negrea Ștefan |
16 | Nemes Mara |
17 | Nuțiu Adrian |
18 | Ormenișan Raul-Lucian |
19 | Pop Andreea-Alexandra |
20 | Precup Cezara-Daria |
21 | Sîrb Nichita |
22 | Trif Sebastian-Alexandru |
Clasa a IV-a D- Învățătoare Kopacz Enikő
Nr. crt | Numele și prenumele |
1 | Barabási Alexandra-Dalma |
2 | Bence Szilárd |
3 | Devényi Irén-Flóra |
4 | Dumitru Hadassa |
5 | Egyed Mónika-Izabella |
6 | Horváth Timea |
7 | Kakai Edina-Kriszta |
8 | Kis Vivien-Bernadett |
9 | Máthé Krisztián |
10 | Mihály Hunor-Alpár |
11 | Moldovan Szidónia-Noémi |
12 | Simon Richard |
13 | Tatár Noémi-Andrea |
14 | Utrata Enikő-Laura |
15 | Varga Andrea-Ibolya |
16 | Zajzon Csaba-András |
17 | Zaval Szidónia |
Clasa a IV-a E- Învățătoare Tőkés Katalin
Nr. crt | Numele și prenumele |
1 | Bartalis Roland-Zsolt |
2 | Bende Szente-Beáta |
3 | Birton Csaba |
4 | Bőjthe Robert-Zoltán |
5 | Borbély Evelin-Krisztina |
6 | Demeter Márk |
7 | Farkas Tamás |
8 | Fejes Erna-Bíborka |
9 | Ferenczi Botond |
10 | Kádár Hermina |
11 | Kali Anetta-Edina |
12 | Kiss Péter |
13 | Magyari Vazul |
14 | Manya Zsófia |
15 | Máthő Mihály-Levente |
16 | Mátyus Zsolt |
17 | Ötvös Szidónia-Ildikó |
18 | Rad Beatrice-Ibolya |
19 | Ravasz Viktória |
20 | Simon Medisza |
21 | Szabó Andrea |
22 | Székely-Schnedarek Márton |
23 | Tarca-Zarug Amon-Márk |
24 | Ujlaki Csongor-Mihály |
Clasa a III-a A- Învățătoare Sigmirean Amalia
Nr. crt | Numele și prenumele |
1 | Bârsan Mihai |
2 | Bompa Sânziana-Maria |
3 | Borz Andrei |
4 | Borz Diana-Maria |
5 | Bumbac Vlad-Nicolae |
6 | Filotti Roxana-Victoria |
7 | Gajdo Alexandru-Robert |
8 | Grama Monica |
9 | Hădărag Sorin |
10 | Huza George-Marian |
11 | Jucan Antonia-Nicola |
12 | Maki Radu-Sebastian |
13 | Miheț David-Constantin |
14 | Moga Radu-Nicolae |
15 | Moldovan Andrei-George |
16 | Moldovan Dorothea |
17 | Nicula Cristian-Adrian |
18 | Olar Diana-Maria |
19 | Pogăcean Victor-Martian |
20 | Popovici Delia |
21 | Popșor Cristiana-Ruxandra |
22 | Porfireanu Diana-Paula |
23 | Răzvan Alexandru |
24 | Sâmpetrean Anca-Ana |
25 | Szabados Corina-Ioana |
26 | Vladu Mihai-Octavian |
Clasa a III-a B- Învățătoare Gheorghișor Adriana
Nr. crt | Numele și prenumele |
1 | Bucin Claudiu-Mihai |
2 | Bucur Alexandru-Cătălin |
3 | Bucur Teodora-Aurelia |
4 | Gorea Sara |
5 | Gorea Silviu-Daniel |
6 | Gurghian Maria-Sabina |
7 | Hîrșan-Magdun Lucian-Viorel |
8 | Ignat Patrick-Norbert |
9 | Ionescu Sorana-Claudia |
10 | Matieș Georgiana-Malina |
11 | Mészáros Diana |
12 | Mircea Dan-Andrei |
13 | Moldovan Dragoș-Dumitru |
14 | Moldovan Maria-Diana |
15 | Negrușa Marcel-Mihai |
16 | Nicoară-Cadariu Cristian |
17 | Nistor Georgiana-Raluca |
18 | Nistor Larisa-Gabriela |
19 | Pascu Ana-Maria |
20 | Pogăcean Razvan-Teodor |
21 | Pol Cătălin-Lucian |
22 | Pop Otilia-Elena |
23 | Popa Dragoș-Cristian |
24 | Roman Sonia |
25 | Șăulean Andreea-Maria |
26 | Todoran Emanuel-Andrei |
Clasa a III-a D- Învățătoare Ungureanu Enikő
Nr. crt | Numele și prenumele |
1 | Balázs Norbert |
2 | Barabás Anna |
3 | Csiky Eduard-Emil |
4 | Dávid Szilárd |
5 | Dinu Alfréd |
6 | Ercsei Edda-ígnes |
7 | Farkas-Hegyi Beatrix |
8 | Fülöp Szilárd |
9 | Gálfi Beáta |
10 | Giliga Dora-Anna |
11 | György Beáta |
12 | Magyari Zsuzsanna |
13 | Magyarosi Tamás |
14 | Majai Timea |
15 | Nagy Antal |
16 | Nagy Lehel-Nándor |
17 | Nagy-Tamás Norbert |
18 | Nagy Zsófia |
19 | Novák Bernadett |
20 | Sebesi Hanna |
21 | Sólyom László |
22 | Siklódi Csaba-Eduard |
23 | Szász Ingrid-Antonia |
24 | Szekernyés Tünde |
25 | Vescan Annamaria |
26 | Zán Antónia |
Clasa a III-a E- Înv. Papp Enikő
Nr. crt | Numele și prenumele |
1 | Balázs Rebeca |
2 | Ciulei Daniel |
3 | Constantinescu-Kelemen Cristina |
4 | Demeter Dóra-Szidónia |
5 | Faluvégi Adrien |
6 | Farkas Hunor-Attila |
7 | Feher Orsolya-ígota |
8 | Ferencz Mátyás |
9 | Fischer David-Otto |
10 | Giurca Kinga |
11 | Ivácson Tamás-Gyula |
12 | Kilyén Dóra |
13 | Kiss Levente |
14 | Korodi Botond-Róbert |
15 | László Kristof-Csaba |
16 | Magyari levente-Arnold |
17 | Oláh Réka |
18 | Rácz Adrienn |
19 | Siklódi Beáta |
20 | Szakács Levente-István |
21 | Szász Balázs |
22 | Székely Orsolya |
23 | Török Csongor |
24 | Varga Csenge-Orsolya |
Clasa II A- Învățătoare Sălăgean Raveca
Nr. crt | Numele și prenumele |
1 | Anghel Maria-Alice |
2 | Archiudean Maria-Paula |
3 | Cîmpean Alexandra |
4 | Core Alexandru |
5 | Costea Alexandra |
6 | Curticapean Codin |
7 | Damian Tudor |
8 | Dodosi Alexandra-Raluca |
9 | Feldiorean Aida-Ioana |
10 | Ferenczi Paula-Ștefana |
11 | Florea Cristian-Adrian |
12 | Istrate Teodora |
13 | Lazăr Bogdan |
14 | Lobonțiu Andrei |
15 | Maior Cristina-Alexandra |
16 | Mera Mihai |
17 | Meruțiu Alexandra |
18 | Moldovan Mihai-Radu |
19 | Nichita Iancu-Constantin |
20 | Petrea Andra-Maria |
21 | Rusu Daniel |
22 | Sara Miruna-Larisa |
23 | Szabó Laura-Raluca |
24 | Vlad Armina-Diandra |
Clasa II B- Înv. Roman Mariana
Nr. crt | Numele și prenumele |
1 | Almășan Andrei |
2 | Antal Edi |
3 | Blaga Codruța |
4 | Cîmpean Dan-Robert |
5 | Fărcășanu Patricia-Andrada |
6 | Gîrlonță Raul |
7 | Hurducaci Mircea-Spetimiu |
8 | Lantos Andreea-Ioana |
9 | Lobonț Silvia-Maria |
10 | Meruță Ioan-Ovidiu |
11 | Puczi Fernanda-Denisa |
12 | Sabău Andrei |
13 | Sărac Lavinia |
14 | Stan Ioana-Flavia |
15 | Stoica Gheorghe-Cristian |
16 | Truta Diana |
17 | Vaduva Raluca-Mihaela |
18 | Vlasa Naomi-Teodora |
Clasa II D- Învățătoare László Enikő
Nr. crt | Numele și prenumele |
1 | Ban Eden-Aida |
2 | Barabási Athina-Henrietta |
3 | Béres Gergő |
4 | Besenyei Hanna |
5 | Blenessy Johanna-Rosabelle |
6 | Boér Bernadett |
7 | Bondor Hanna |
8 | Both Tamás |
9 | Bujaki Eszter |
10 | Cotîrlan Krisztina-Judith |
11 | Cseh Norbert-Zsolt |
12 | Demeny Orsolya |
13 | Demeter Dalma |
14 | Fazakas Henrietta |
15 | Fekete Kamilla-Tünde |
16 | Forrai István |
17 | Imecs Endre |
18 | Kántor Zsuzsa-Krisztina |
19 | Nagy Bíborka |
20 | Nagy Szilárd |
21 | Petred Bernadett |
22 | Rózsa Tamás |
23 | Simon Melánia |
24 | Székely Orsolya |
25 | Szentannai Adrienn |
26 | Tróznai Kinga-Monika |
27 | Váradi Csaba-Bela |
28 | Vargyas Bence |
29 | Timár Máté-ídám |
Clasa II E- Învățătoare Puskás Enikő
Nr. crt | Numele și prenumele |
1 | Abrán Kinga-Réka |
2 | ícs Brigitta |
3 | Adorjáni Klaudia |
4 | Baranka Katalin |
5 | Bodo Abigél-Bernadett |
6 | Bran Evelyn-Janette |
7 | Godri Bernadett |
8 | Jakab Vivien-Yvette |
9 | Kedves Tamás |
10 | Laczkó Noémi |
11 | Márton Adrienne |
12 | Márton Tamás-Loránd |
13 | Matyus-Borka Erzsébet |
14 | Nagy Ingrid |
15 | Péntek Lehel |
16 | Polotca Alex-Nicholas |
17 | Rigmányi Zsombor |
18 | Szabó Adrienn |
19 | Szabó Levente |
20 | Szász Emoke |
21 | Szegedi Hunor |
22 | Szegedi Nora |
23 | Székely Orsolya |
24 | Talan Kriszta-Andrea |
25 | Tövissi Erik-Endre |
26 | Varga Róbert-Attila |
Clasa I A- Învățătoare Popa Arabela
Nr. crt | Numele și prenumele |
1 | Bunus Maria-Alexandra |
2 | Chiper Cătălina-Valentina |
3 | Cotruș Tudor-Nicolae |
4 | Curta Dalia-Alexandrian |
5 | Damian Alexandru-Horea |
6 | Fazakas Ingrid-Andrea |
7 | Ignaț Dan-Sebastian |
8 | Lungu Adrian-Mihai |
9 | Matei Anca-Mara |
10 | Mesaroș Radu |
11 | Motătăianu Mihai |
12 | Pap David-Carol |
13 | Pintea Razvan-Andrei |
14 | Pop Liana-Miruna |
15 | Rad Diana-Nicole |
16 | Sîrbu Vlad |
17 | Strejan Anastasia |
18 | Suciu Maria |
19 | Szombati Ioan-Claudiu |
20 | Ungurean Rareș |
21 | Vărzaru Nina-Maria |
22 | Vlad Dalina |
Clasa I B- Învățătoare Blajan Rodica
Nr. crt | Numele și prenumele |
1 | Băieș Diana-Florina |
2 | Caragop Laura-Zina |
3 | Feurdean Cristian-Laurentiu |
4 | Fogorogi Ariana-Maria |
5 | Lăpădat Maria-Diana |
6 | Lăpușan Paul-Adrian |
7 | Lucian Yasmin-Ana |
8 | Macovei Raluca-Ioana |
9 | Matei Carla-Julia |
10 | Mihai Darius Ionuț |
11 | Nasca Georgiana-Ștefania |
12 | Nasca Otilia-Mihaela |
13 | Pogăcean Marius-Ovidiu |
14 | Precup Horea-Liviu |
15 | Saimac Claudiu-Adrian |
16 | Sotan Ioachim |
17 | Tănase Darius-Petru |
18 | Togănel Oana-Maria |
19 | Vagacs-Keresztes Krisztina |
20 | Zagrean Cristian-Bogdan |
Clasa I D- Învățătoare Szilágyi Hajnal
Nr. crt | Numele și prenumele |
1 | Balogh Gergely |
2 | Csutak Péter |
3 | Czink Hunor |
4 | Fazakas-Pepel Mabella-Nóra |
5 | Gyöngyösi Róbert |
6 | Hajdu Anna-Blanka |
7 | Hodor Adrienn |
8 | Holbach István-Karoly |
9 | Lőrinczi Mátyás |
10 | Madaras Polixenia |
11 | Mezei Johanna |
12 | Nagy ígota-Alíz |
13 | Nagy Bernadett |
14 | Oltean Annamária |
15 | Papai Hunor-István |
16 | Pop Kitti-Claudia |
17 | Simon íron-Norbert |
18 | Szabó Eszter |
19 | Szabó Tamara-Blanka |
20 | Székely Márton-Tamás |
21 | Székely Noémi-Cecilia |
22 | Szekernyés Péter |
23 | Wagner Thomas |
24 | Zólyomi írpád-Zsolt |