Nr. crt. | Numele și Prenumele | Grad didactic | Specialitatea |
1 | Ciulea Adela | I | Ing. Prelucrarea Lemnului |
2 | Blăjan Adela | I | Prof. de fizică |
3 | Duicu Valerica | I | Prof. limba română |
4 | Niță Nora | II | Prof. limba română |
5 | Bucin Maria Gabriela | Definitivat | Prof. limba română |
6 | Pora Oana | Debutant | Prof. limba română |
7 | Hănescu Viorica | I | Prof. limba franceza |
8 | Kelemen Margareta | I | Prof. de limba maghiară |
9 | Ciuchină Veronica | Debutant | Prof. de limba franceză |
10 | Storceac Ana | II | Prof. de limba engleză |
11 | Frâncu Radu | Definitivat | Prof. de limba engleză |
12 | Kiss Lila Larisa | II | Prof. de istorie |
13 | Garbuleț Anamaria | Debutant | Prof. de socio-umane |
14 | Kopacz Ildikó | Definitivat | Prof. de istorie |
15 | Gorceoaia Kinga | Debutant | Prof. de socio- umane |
16 | Pascu Maria Gabriela | II | Prof. de geografie |
17 | Szász Renáta | II | Prof. de psihologie |
18 | Porkaláb Annamária | II | Prof. de psihologie |
19 | Selyem Edít | II | Prof. de matematică |
20 | Negruți Persida | II | Prof. de matematică |
21 | Kászoni Erika | I | Prof. de matematică |
22 | Forgó Mária | I | Prof. de fizică |
23 | Dan Maria | I | Prof. de chimie |
24 | Ciucă Dinu | I | Prof. de biologie |
25 | Hampel Emőke Klára | II | Prof. de chimie |
26 | Toth László | II | Prof. de informatică |
27 | Cozma Daniel | Debutant | Prof. de informatică |
28 | Hegedüs Ludovic | Definitivat | Prof. de educație fizică |
29 | Avram Doinița | I | Ing. în industria lemnului |
30 | Streza Tinca | I | Ing. în industria lemnului |
31 | Milu Liliana | II | Ing. în industria lemnului |
32 | Sita Denisa | II | Ing. în industria lemnului |
33 | Frîncu Diana | II | Ing. în industria lemnului |
34 | Nistor Simona | II | Ing. în industria lemnului |
35 | Tătar Gheorghe | I | Ing. în industria lemnului |
36 | Deteșan Codruța | II | sing. T.C.M. |
37 | Kelemen Csilla | Definitivat | Prof. de religie reformată |
38 | Sita Horațiu | Definitivat | Preot ortodox |
39 | Lazsádi László | I | Prof. de geografie |
40 | Timár Éva | Debutant | Prof. de religie romano-catolică |
41 | Murar Maria | I | Prof. de muzică |
42 | Karp Klára | I | Prof. de biologie |
43 | Kacsó Francisc | I | Prof. de matematică |
44 | Szilágy Iulia | I | Prof. de desen artistic |
45 | Szabó László | Debutant | Preot reformat |
46 | Barát Iosif | I | Maistru în prelucrarea lemnului |
47 | Fărcaș Zaharie | I | Maistru în prelucrarea lemnului |
48 | Kapusi Mihail | I | Maistru în prelucrarea lemnului |
49 | Rotar Valer | I | Maistru în prelucrarea lemnului |
50 | Todoran Ioan | I | Maistru în prelucrarea lemnului |
51 | Csorbai Ion Francisc | I | Maistru în prelucrarea lemnului |