Clasa a VIII-a A - Dirigintă Mare Angela

Clasele gimnaziale- secția romînă și maghiară

Clasa a VIII-a A- Dirigintă Mare Angela

Nr. crtNumele și prenumele
1Besenyei Emanuela-Maria
2Bogdan Radu-Ciprian
3Bolat Tudor
4Bucur Ionuț-Dumitru
5Cătană Teodor-Ionuț
6David Oliviu-Cornel
7Dogar Vlad-Ovidiu
8Edves Anda-Luisa
9Farkas Astrid-Ramona
10Florea Cătălin
11Hăbălău Eduard-Emanuel
12Hădărău Alexandra
13Hornet Ioana-Alexandra
14Ilaș Anca-Maria
15Mănăilă Alexandra-Beatrice
16Nut Szilárd-Marius
17Ognean Mihai
18Pantea Carmen-Maria
19Pelger Andrei
20Pop Ioana
21Roman Raluca-Maria
22Rusu Octavian-Axente
23Soporan Andrei-Horea
24Stoica Ramona-Teodora
25Sut Vasilică-Roxana
26Sztan Ramona-Minodora

 

 

 

 

Clasa a VIII-a B Dirigintă Stoica Ana

Clasa a VIII-a B-Dirigintă Stoica Ana
 

Nr. crtNumele și prenumele
1Bernad Simina-Mihaela
2Birtalan Alina-Maria
3Cenan Robert
4Chiorean Diana-Alexandra
5Codău Cristian
6Codău Iulia-Andrea
7Cordoș Darius-Avram
8Demény Loredana-Monica
9Dodosi Andreea-Daniela
10Făgăraș Serban-Bogdan
11Făgăraș Sergiu
12Lechințan Andrada-Ioana
13Lumperdean Andreea-Liza
14Matis Damaris
15Oroian Sergiu-Claudiu
16Pojoga Mădălina
17Pop Teodora-Ioana
18Rădulescu Gabriel-Vasile
19Rusu Cristina
20Sălăgean Adrian
21Seceleanu Bianca
22Simion Bogdan-Raul
23Ștefan Ștefan
24Szekeres Robert-Gero

 

 

Clasa a VIII-a -D. Diriginte Pop Emil

Nr. crtNumele și prenumele
1András Alpár-íron
2Bertalan Timea-Tünde
3Bondor Dávid-Norbert
4Horváth Hunor
5Kabai Emese
6Kántor Mihály
7Kántor Tamás
8Kiss Enikő
9Kovács írpád-Tihamér
10Magyari Tamás-íron
11Mihály ílmos-György
12Miklos Beáta-Noémi
13Molnár Csaba
14Nagy Panna
15Pap Andrea
16Sicra Dávid-Cristian
17Szabadi Tamás

 

 

Clasa a VIII-a E - Dirigintă Boczog Enikő

Nr. crtNumele și prenumele
1Berei Helén
2Burján Timea
3Demény Attila
4Imreh Albert-Zoltán
5Imre Tibor-Zoltán
6Kacsó Kálmán-László
7Koncz Szidónia
8László Gréta-Tünde
9László Tamás-Levente
10Matei Bettina
11Matei Tibor
12Nagy Kamilla-Gyöngyver
13Simon Lehel
14Somodi Sándor
15Szabó Hilda-Bernadett
16Szabó Timea- Erzsébet
17Ungureanu Arnold 

 

 

Clasa a VII-a A- Dirigintă Natea Carmen

Nr. crtNumele și prenumele
1Bonța Aleeana-Alexandra
2Boros Liviu-Cătălin
3Bucin Dana-Iulia
4Cîndea Cosmin
5Cîndea Florea
6Cozma Cătălin
7Gherendi Andreea-Cristina
8Gliga Raluca-Ioana
9Györfi Emanuela-Daniela
10Moldovan Renata
11Olărescu Maria-Gabriela
12Pirlea Alexandru
13Pop Ioana-Alexandra
14Precup Teodora-Stefana
15Rus Paul-Adrian
16Sita Rareș-Horațiu
17Stan Alexandru-Antoniu
18Suciu Victor-Sebastian
19Tătar Bianca
20Tătar Radu
21Todoran Maria-Alexandra

 

 

Clasa a VII-a B- Dirigintă Însurățelu Mihaela

Nr. crtNumele și prenumele
1Anton Bogdan Claudiu
2Birtalan Sorina-Adriana
3Ceușan Margareta-Mădălina
4Codarcea Andrei
5Dascălu Paul
6Ferenczi Emil
7Florea Alina-Hermina
8Kiss Iris
9Lăpuște Denisa
10Lukács Sebastian
11Marcoci Claudia-Elena
12Moldovan Razvan
13Murărescu Alex
14Nașca Oana
15Parasca David
16Pataki-Mărginean Carmen
17Radu Sebastian-Adrian
18Rădutiu Alexandru-Bogdan
19Strete Valentin-Cristian
20Szekeres Antonio

 

 

Clasa a VII-a D-Dirigintă Adorjáni Andrea

Nr. crtNumele și prenumele
1Ardelean Leonard
2Bakó Helga
3Bálint Lehel
4Bordás Noémi
5Buksa írpád-Iulian
6Erdős Katalin
7Fülöp Beatrix-Noémi
8Fülöp Szilárd
9Gábosi Csongor
10Hajdu Zoltán
11Kuti Andrea
12László Balázs
13Mátyás Norbert
14Mezei Borbála
15Molnár Márta-Noémi
16Ruja Helga-Laura
17Soós Rudolf  

 

 

Clasa a VII-a E- Diriginte Bustya Petru

Nr. crtNumele și prenumele
1Balizs Beatrix-Noémi
2Boer Barna
3Debreceni István
4Felei Enikő-Andrea
5Fodor Előd
6Kántor András
7Kiss Brigitta-Ildikó
8Lukács Dalma
9Marc Eugen
10Molnár Lehel
11Nagy Margit
12Oltean Timea-Helga
13Somodi István-Gyöngyi
14Toth Tamás
15Varga Zoltán
16Végh Norbert-Csongor

 

 

 

Clasa a VI-a A- Dirigintă Curta Doina

Nr. crtNumele și prenumele
1Banu Horea-Dragoș
2Bunea Miruna-Maria
3Chebutiu Andrei
4Coldea Iris-Andreea
5Cordoș David-Ioan
6Costea Ramona
7Deteșan Claudiu
8Drăgan Andreea
9Drăgan Bianca
10Dumitru Alexandra-Cristina
11Ene Ileana
12Flayfer Jeannete
13Florea-Fotachi Diana-Roxana
14Haj-Osman Isam
15Hancu Anda
16Moldovan Alexandru-Horațiu
17Moldovan Camelia-Ioana
18Parasca Dominic-Ioan
19Rahău Oana
20Strejac Anastasia
21Turcu Mihai-Andrei
22Văidean Tudor-Ieronim

 

 

Clasa a VI-a B- Dirigintă Crahmaliuc Anișoara

Nr. crtNumele și prenumele
1Albert Vivien-Alexandra
2Bălăceanu Alexandru-George
3Cordoș-Béres Anamaria-Violeta
4Crahmaliuc Remus-Delian
5Gruianu Adrian-Nicolae
6Ilovan Andrei
7László Mădălina-Alexandra
8Micheu Cristian
9Munteanu Bianca-Mădălina
10Nisca Adrian
11Orosfaian Cătălin-Alexandru
12Pascu Flavius-Teodor
13Popovici Sergiu-Octavian
14Ranca Horațiu-Lucian
15Rus Rareș-Florin
16Sabau Carina
17Stoica Daniel
18Suciachi Ilona-Izabella
19Surlariu Cristian-Florin
20Teianu Sonia
21Tocaciu Mihai
22Ujica Diana

 

 

Clasa a VI-a D- Dirigintă Szentgyörgyi Andrei

Nr. crtNumele și prenumele
1Barabási Afrodite-Andrea
2Baricz Beáta-Katalin
3Bartha Dalma
4Benedek Liselotte
5Bondor Tamás
6Borsos Erzsébet
7Heidel Zsuzsa-Evelin
8Kucsván Attila
9Malinás Nimród-Csaba
10Manya Petra-Bí­borka
11Márton Csaba
12Molnár Sándor
13Nagy Dániel
14Nagy Réka
15Nardi Berio
16Pal Erzsébet-Gizella
17Pál Tamás
18Simon András
19Simon Andrea-Beáta
20Székely-Schnedarek Tamás
21Szekrényi Kriszta
22Tarcza-Zarug Norbert

 

 

Clasa a VI-a E- Dirigintă Molnár Gizella

Nr. crtNumele și prenumele
1Bende Tibor-Hunor
2Borbély Henrietta-Enikő
3Dalyay Szabólcs-Arnold
4Domahidi Bernatett-Franciska
5Dumitru Klaudia
6Engi-Rosenfeld Dávid
7Fodor Izabella-Mónika
8Gligor András-Szilárd
9Gritto Alexandra-Katalin
10Kelemen Edina-Szabina
11Kiss Norbert
12Kozak Erzsébet
13Lutsch Brigitta-Orsolya
14Mosoni Andrea
15Nagy Antonia
16Nagy Renáta-Szente
17Németh Szilárd
18Orban Sándor-Szilárd
19Simon Marco
20Simon Otto-Márk
21SzakácsSabolcs-Lehel
22Szász Barna
23Szász Gyopár
24Szócs Brigitta 

 

 

Clasa a V-a A- Dirigintă Seceleanu Daniela

Nr. crtNumele și prenumele
1Bátori Andreea-Corina
2Beldean Bianca-Mădălina
3Biscos Ciprian
4Bota Alexandru-Andrei
5Chetan Lucian-Williams
6Chebutiu Ioan
7Chiriloiu Mara
8Coman Teodra
9Cotruș Maria-Teodora
10Cridon Mara-Delia
11Gergely Károly-Béla
12Gorea Andrei-Flavius
13Ianoși Alexandra-Maria
14Ignaț Emil-Alexandru
15Micheu Mara
16Moldovan Sergiu-Ioan
17Olăreanu Vlad-Ioan
18Olaru Dragoș-Daniel
19Rațiu Alexandra-Vivien
20Sălcudean Nicoleta-Diana
21Sfâriac David-Cristian
22Stoica Bianca-Maria
23Verdeș Adrienn-Diana

 

 

Clasa a V-a B- Dirigintă Negrea Maria-Mihaela

Nr. crtNumele și prenumele
1Berindean Ioana
2Bucur Flavia-Nadia
3Coldea Alex-Ioan
4Corau Dragoș-Mihai
5Drăgan Elena-Alina
6Egri Alexandra
7Harpa Dorin-Andrei
8Maier Viorica-Maria
9Nemes Alexandru-Claudiu
10Oltean Razvan-Daniel
11Pol Cătălin
12Pucaevici Denisa-Iuliana
13Raduțiu Roxana-Bianca
14Todoran Petra
15Tolan Cristian

 

 

Clasa a V - a D -Dirigintă Szia ígnes

Nr. crtNumele și prenumele
1Aszalos Botond-Dániel
2Birtalan Villo
3Bondor Rhode-Orsolya
4Borenstein Thomas
5Csepán Zsolt
6Fülőp Szabina
7Iklandi Boglárka
8Kinda Attila
9Kun Emőke-Kinga
10László Antonia-Renáta
11Majai Csongor
12Makkai Raimond
13Mátyás Henrietta
14Mezei Dávid-László
15Nagy Lecente-Nimród
16Nagy Szilárd
17Szabó Andor-Gellert
18Szabó Szente-Borbála
19Szakács Enikő
20Székely Szidónia
21Ungvári Zsuzsa-Adrienne

 

 

Clasa a V-a E- Dirigintă Barabás Ildikó

Nr. crtNumele și prenumele
1Benkő Roland-Mihály
2Engi Nimród
3Gergely Hunor-István
4György-Fazakas Noémi
5Kardos Blanka-Helén
6Kovács Orsolya
7Molnár Gyöngyi
8Olasz Brigitta
9Pap Szabolcs-Péter
10Szombat Miklós
11Szombati Csaba-Norbert
12Varga Tamás

 

 

Clasa a IV-a A- Învățătoare Nemes Daciana

Clasele primare- secția română și maghiară

Nr. crtNumele și prenumele
1Bâlțagă Andreea-Rodica
2Borz Dragoș-Bogdan
3Covaciu Diana-Cristina
4Curticăpean Alina-Cezara
5Dumitru Florentina-Livia
6Ene Stanca
7Fărcășanu Darius-Emil
8Gorea David-Gabriel
9Hanzi Andreea-Alexandra
10Hosu Anca-Ioana
11Misăraș Ilinca-Octavia
12Moldovan Elena-Alina
13Nistor Andreea
14Obreja Larisa-Mihaela
15Puiu Ana-Maria
16Rusu Oana
17Sălăgean Rareș-Alexandru
18Seceleanu Mădălina
19Sita Ilinca-Maria
20Ștefan Andrei
21Tilea Ioan-Andrei
22Tolan Adrian
23Udrea Bianca

 

 

 

Clasa a IV-a B- Învățătoare Pop Rodica

Nr. crtNumele și prenumele
1Bălan Andreea
2Bogățan Andrea-Krisztina
3Bucur Mihai-Valentin-Sebastian
4Burian Victor-Ioan
5Ciolpona Ruxandra-Maria
6Danciu Ștefana-Maria
7Forgaci Cristina-Malina
8Frățilă Denisa-Gergiana
9Gorea Maria-Alexandra
10Gurz Sorin-Alexandru
11Hîrșan-Magdun Ioana-Cristina
12Kacsó Robert
13Lechințan Ruxandra-Maria
14Miheț Darius-Cristian
15Negrea Ștefan
16Nemes Mara
17Nuțiu Adrian
18Ormenișan Raul-Lucian
19Pop Andreea-Alexandra
20Precup Cezara-Daria
21Sîrb Nichita
22Trif Sebastian-Alexandru

 

 

Clasa a IV-a D- Învățătoare Kopacz Enikő

Nr. crtNumele și prenumele
1Barabási Alexandra-Dalma
2Bence Szilárd
3Devényi Irén-Flóra
4Dumitru Hadassa
5Egyed Mónika-Izabella
6Horváth Timea
7Kakai Edina-Kriszta
8Kis Vivien-Bernadett
9Máthé Krisztián
10Mihály Hunor-Alpár
11Moldovan Szidónia-Noémi
12Simon Richard
13Tatár Noémi-Andrea
14Utrata Enikő-Laura
15Varga Andrea-Ibolya
16Zajzon Csaba-András
17Zaval Szidónia

 

 

Clasa a IV-a E- Învățătoare Tőkés Katalin

Nr. crtNumele și prenumele
1Bartalis Roland-Zsolt
2Bende Szente-Beáta
3Birton Csaba
4Bőjthe Robert-Zoltán
5Borbély Evelin-Krisztina
6Demeter Márk
7Farkas Tamás
8Fejes Erna-Bí­borka
9Ferenczi Botond
10Kádár Hermina
11Kali Anetta-Edina
12Kiss Péter
13Magyari Vazul
14Manya Zsófia
15Máthő Mihály-Levente
16Mátyus Zsolt
17Ötvös Szidónia-Ildikó
18Rad Beatrice-Ibolya
19Ravasz Viktória
20Simon Medisza
21Szabó Andrea
22Székely-Schnedarek Márton
23Tarca-Zarug Amon-Márk
24Ujlaki Csongor-Mihály

 

 

Clasa a III-a A- Învățătoare Sigmirean Amalia

Nr. crtNumele și prenumele
1Bârsan Mihai
2Bompa Sânziana-Maria
3Borz Andrei
4Borz Diana-Maria
5Bumbac Vlad-Nicolae
6Filotti Roxana-Victoria
7Gajdo Alexandru-Robert
8Grama Monica
9Hădărag Sorin
10Huza George-Marian
11Jucan Antonia-Nicola
12Maki Radu-Sebastian
13Miheț David-Constantin
14Moga Radu-Nicolae
15Moldovan Andrei-George
16Moldovan Dorothea
17Nicula Cristian-Adrian
18Olar Diana-Maria
19Pogăcean Victor-Martian
20Popovici Delia
21Popșor Cristiana-Ruxandra
22Porfireanu Diana-Paula
23Răzvan Alexandru
24Sâmpetrean Anca-Ana
25Szabados Corina-Ioana
26Vladu Mihai-Octavian

 

 

Clasa a III-a B- Învățătoare Gheorghișor Adriana

Nr. crtNumele și prenumele
1Bucin Claudiu-Mihai
2Bucur Alexandru-Cătălin
3Bucur Teodora-Aurelia
4Gorea Sara
5Gorea Silviu-Daniel
6Gurghian Maria-Sabina
7Hîrșan-Magdun Lucian-Viorel
8Ignat Patrick-Norbert
9Ionescu Sorana-Claudia
10Matieș Georgiana-Malina
11Mészáros Diana
12Mircea Dan-Andrei
13Moldovan Dragoș-Dumitru
14Moldovan Maria-Diana
15Negrușa Marcel-Mihai
16Nicoară-Cadariu Cristian
17Nistor Georgiana-Raluca
18Nistor Larisa-Gabriela
19Pascu Ana-Maria
20Pogăcean Razvan-Teodor
21Pol Cătălin-Lucian
22Pop Otilia-Elena
23Popa Dragoș-Cristian
24Roman Sonia
25Șăulean Andreea-Maria
26Todoran Emanuel-Andrei

 

 

Clasa a III-a D- Învățătoare Ungureanu Enikő

Nr. crtNumele și prenumele
1Balázs Norbert
2Barabás Anna
3Csiky Eduard-Emil
4Dávid Szilárd
5Dinu Alfréd
6Ercsei Edda-ígnes
7Farkas-Hegyi Beatrix
8Fülöp Szilárd
9Gálfi Beáta
10Giliga Dora-Anna
11György Beáta
12Magyari Zsuzsanna
13Magyarosi Tamás
14Majai Timea
15Nagy Antal
16Nagy Lehel-Nándor
17Nagy-Tamás Norbert
18Nagy Zsófia
19Novák Bernadett
20Sebesi Hanna
21Sólyom László
22Siklódi Csaba-Eduard
23Szász Ingrid-Antonia
24Szekernyés Tünde
25Vescan Annamaria
26Zán Antónia

 

 

Clasa a III-a E- Înv. Papp Enikő

Nr. crtNumele și prenumele
1Balázs Rebeca
2Ciulei Daniel
3Constantinescu-Kelemen Cristina
4Demeter Dóra-Szidónia
5Faluvégi Adrien
6Farkas Hunor-Attila
7Feher Orsolya-ígota
8Ferencz Mátyás
9Fischer David-Otto
10Giurca Kinga
11Ivácson Tamás-Gyula
12Kilyén Dóra
13Kiss Levente
14Korodi Botond-Róbert
15László Kristof-Csaba
16Magyari levente-Arnold
17Oláh Réka
18Rácz Adrienn
19Siklódi Beáta
20Szakács Levente-István
21Szász Balázs
22Székely Orsolya
23Török Csongor
24Varga Csenge-Orsolya

 

 

Clasa II A- Învățătoare Sălăgean Raveca

Nr. crtNumele și prenumele
1Anghel Maria-Alice
2Archiudean Maria-Paula
3Cîmpean Alexandra
4Core Alexandru
5Costea Alexandra
6Curticapean Codin
7Damian Tudor
8Dodosi Alexandra-Raluca
9Feldiorean Aida-Ioana
10Ferenczi Paula-Ștefana
11Florea Cristian-Adrian
12Istrate Teodora
13Lazăr Bogdan
14Lobonțiu Andrei
15Maior Cristina-Alexandra
16Mera Mihai
17Meruțiu Alexandra
18Moldovan Mihai-Radu
19Nichita Iancu-Constantin
20Petrea Andra-Maria
21Rusu Daniel
22Sara Miruna-Larisa
23Szabó Laura-Raluca
24Vlad Armina-Diandra

 

 

Clasa II B- Înv. Roman Mariana

Nr. crtNumele și prenumele
1Almășan Andrei
2Antal Edi
3Blaga Codruța
4Cîmpean Dan-Robert
5Fărcășanu Patricia-Andrada
6Gîrlonță Raul
7Hurducaci Mircea-Spetimiu
8Lantos Andreea-Ioana
9Lobonț Silvia-Maria
10Meruță Ioan-Ovidiu
11Puczi Fernanda-Denisa
12Sabău Andrei
13Sărac Lavinia
14Stan Ioana-Flavia
15Stoica Gheorghe-Cristian
16Truta Diana
17Vaduva Raluca-Mihaela
18Vlasa Naomi-Teodora

 

 

Clasa II D- Învățătoare László Enikő

Nr. crtNumele și prenumele
1Ban Eden-Aida
2Barabási Athina-Henrietta
3Béres Gergő
4Besenyei Hanna
5Blenessy Johanna-Rosabelle
6Boér Bernadett
7Bondor Hanna
8Both Tamás
9Bujaki Eszter
10Cotîrlan Krisztina-Judith
11Cseh Norbert-Zsolt
12Demeny Orsolya
13Demeter Dalma
14Fazakas Henrietta
15Fekete Kamilla-Tünde
16Forrai István
17Imecs Endre
18Kántor Zsuzsa-Krisztina
19Nagy Bí­borka
20Nagy Szilárd
21Petred Bernadett
22Rózsa Tamás
23Simon Melánia
24Székely Orsolya
25Szentannai Adrienn
26Tróznai Kinga-Monika
27Váradi Csaba-Bela
28Vargyas Bence
29Timár Máté-ídám

 

 

Clasa II E- Învățătoare Puskás Enikő

Nr. crtNumele și prenumele
1Abrán Kinga-Réka
2ícs Brigitta
3Adorjáni Klaudia
4Baranka Katalin
5Bodo Abigél-Bernadett
6Bran Evelyn-Janette
7Godri Bernadett
8Jakab Vivien-Yvette
9Kedves Tamás
10Laczkó Noémi
11Márton Adrienne
12Márton Tamás-Loránd
13Matyus-Borka Erzsébet
14Nagy Ingrid
15Péntek Lehel
16Polotca Alex-Nicholas
17Rigmányi Zsombor
18Szabó Adrienn
19Szabó Levente
20Szász Emoke
21Szegedi Hunor
22Szegedi Nora
23Székely Orsolya
24Talan Kriszta-Andrea
25Tövissi Erik-Endre
26Varga Róbert-Attila

 

 

Clasa I A- Învățătoare Popa Arabela

Nr. crtNumele și prenumele
1Bunus Maria-Alexandra
2Chiper Cătălina-Valentina
3Cotruș Tudor-Nicolae
4Curta Dalia-Alexandrian
5Damian Alexandru-Horea
6Fazakas Ingrid-Andrea
7Ignaț Dan-Sebastian
8Lungu Adrian-Mihai
9Matei Anca-Mara
10Mesaroș Radu
11Motătăianu Mihai
12Pap David-Carol
13Pintea Razvan-Andrei
14Pop Liana-Miruna
15Rad Diana-Nicole
16Sîrbu Vlad
17Strejan Anastasia
18Suciu Maria
19Szombati Ioan-Claudiu
20Ungurean Rareș
21Vărzaru Nina-Maria
22Vlad Dalina

 

 

Clasa I B- Învățătoare Blajan Rodica

Nr. crtNumele și prenumele
1Băieș Diana-Florina
2Caragop Laura-Zina
3Feurdean Cristian-Laurentiu
4Fogorogi Ariana-Maria
5Lăpădat Maria-Diana
6Lăpușan Paul-Adrian
7Lucian Yasmin-Ana
8Macovei Raluca-Ioana
9Matei Carla-Julia
10Mihai Darius Ionuț
11Nasca Georgiana-Ștefania
12Nasca Otilia-Mihaela
13Pogăcean Marius-Ovidiu
14Precup Horea-Liviu
15Saimac Claudiu-Adrian
16Sotan Ioachim
17Tănase Darius-Petru
18Togănel Oana-Maria
19Vagacs-Keresztes Krisztina
20Zagrean Cristian-Bogdan

 

 

Clasa I D- Învățătoare Szilágyi Hajnal

Nr. crtNumele și prenumele
1Balogh Gergely
2Csutak Péter
3Czink Hunor
4Fazakas-Pepel Mabella-Nóra
5Gyöngyösi Róbert
6Hajdu Anna-Blanka
7Hodor Adrienn
8Holbach István-Karoly
9Lőrinczi Mátyás
10Madaras Polixenia
11Mezei Johanna
12Nagy ígota-Alí­z
13Nagy Bernadett
14Oltean Annamária
15Papai Hunor-István
16Pop Kitti-Claudia
17Simon íron-Norbert
18Szabó Eszter
19Szabó Tamara-Blanka
20Székely Márton-Tamás
21Székely Noémi-Cecilia
22Szekernyés Péter
23Wagner Thomas
24Zólyomi írpád-Zsolt

 

 

Taguri