Corpul profesoral

  Directorii instituției

Numele și prenumele/Grad didactic

Numele și prenumele/Grad didactic

Matei Dumitru Director - prof. grad I

Istrati Ala - definitivat

Kendi Szakacs Huba - prof. grad II

 

Dragoș Olga Director adjunct - prof. grad I

Mera Victoria - prof. grad I

Pop Gelia Director educativ - prof. grad II

Marin Dana - prof. grad I

Andrasi Erzebet - debutant

Morar Florica - prof. grad I

Balasz Csiki Ioan - prof. grad I

Mănișor Olimpia - prof. grad I

Berța Aurelian - prof. grad II

Mureșan Gabriela - debutant

Blaga Stela - definitivat

Nan Rodica - prof. grad I

Bodoni Gheorghe - prof. grad II

Nițulescu Anca - debutant

Bungardi Ana Maria - definitivat

Oroian Doina - prof. grad I

Beleni Iuliu - definitivat

Pop Ileana - prof. grad I

Ciotlăuș Valentina - prof. grad II

Raduly Daniel - prof. grad II

Ciupan Melinda - debutant

Sava Ramona- prof. grad II

Cordoș Oana - definitivat

Săcărea Raluca - debutant

Cozma Nicoleta - prof. grad II

Ștefanelli Adriana - prof. grad II

Crăciun Melinda - definitivat

Ștefan Monica - prof. grad II

Cozma Matei Diana - debutant

Șuteu Florin - prof. grad II

Deac Minodora - prof. grad II

Șimon Sanda - definitivat

Dobrean Luminița - prof. grad II

Szekeres Judith - definitivat

Fleacă Adina - definitivat

Todoran Dumitru - prof. grad I

Gherman Irimie - debutant

Takacs Liliana - prof. grad I

Gliga Laurențiu - prof. grad II

Tobias Vasile - debutant

Gherman Nicoleta - prof. grad II

Vizi Zsuzsanna - prof. grad I

Furnea Ioan - prof. grad II

Coman Ioan - definitivat

Habor Rodica - prof. grad I

Csegedi Alexandru - definitivat

Hădărău Ana - prof. grad I

Haba Elena - debutant

Ienciu Roxana - debutant

Csegedi Noemi - debutant

 

Cumul

1. Albu Ecaterina - prof. grad I

2. Balint Andor - prof. grad I

3. Chețan Adriana - prof. grad I

4. Dumitru Dorina - debutant

5. Prunea Maria - debutant

6. Halip Ioan - prof. grad II

7. Macarie Ioan - prof. grad I

8. Mihu Camelia - prof. grad I

9. Răuță Maria - prof. grad I

10.Ormenișan Gheorghe - debutant

11.Petria Cristina - prof. grad I

12.Florea Iuliu - definitivat

Plata cu ora

1. Blaga Adriana - prof. grad I

2. Cozma Matei Ionuț - debutant

3. Șomodi Maria Elena - debutant

4. Suciu Antonie - prof. grad I

5. Țințoșan Doina - - prof. grad I

Taguri